Kariera, oferty pracy

Poszukiwany pracownik do działu kadr i płac.

Zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac
  • Sporządzanie deklaracji oraz zgłoszeń i rozliczeń do ZUS, PFRON
  • Dbanie o terminowość szkoleń BHP i badań lekarskich
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS, zakładanie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy oraz bieżący kontakt z pracownikami)
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy tj. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia, itp.)
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Przygotowywanie zaświadczeń, raportów i innych zestawień płacowych

Nasze wymagania

  • Posiadane doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowej
  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
  • Znajomość i obsługa systemu Płatnik
  • Znajomość i obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziana znajomość programu Płace i Kadry Comarch Optima
  • Mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Inicjatywa w działaniu, proponowanie ulepszeń oraz dobra organizacja pracy

Co oferujemy?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczciwe wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania
  • Nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej
  • Szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą
  • Realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery
  • Komfortowe warunki pracy i nowocześnie wyposażone stanowisko pracy,
  • Godziny pracy elastycznie dopasowane do Twoich potrzeb

    Zapraszamy do współpracy!