O nas

Początki funkcjonowania naszej firmy, sięgają 1991 roku i zbiegają się w czasie z generalną reformą polskiego systemu podatkowego (wprowadzeniem podatku dochodowego od osób fizycznych, prawnych oraz zastąpieniem podatku obrotowego, podatkiem od towarów i usług VAT).

Tak więc, zajmujemy się prawem podatkowym od dnia wejścia w życie nowych przepisów dotyczących zobowiązań budżetowych. W lipcu 1995 roku, wraz ze zmianą siedziby nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę rodzinną. Nowa siedziba firmy to lokalizacja pod adresem Racławicka 23 w Miechowie, gdzie działamy do chwili obecnej.

W dniu wejścia w życie ustawy o doradztwie podatkowym, które nastąpiło dnia 01.01.1997 roku, wszyscy wspólnicy złożyli wnioski o wpis na listę doradców podatkowych. W wyniku spełnienia wszystkich ustawowych warunków m.in. w zakresie kwalifikacji, wykształcenia i odpowiedniego stażu w wykonywaniu zawodu, w lipcu 1997 roku, decyzją Ministra Finansów, zostaliśmy wpisani na listę doradców podatkowych, otrzymując numery wpisów: 00488, 00489 i 00490. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, niezależnie od formy prawnej, a także do osób fizycznych, nie prowadzących żadnej działalności. Obecnie obsługujemy klientów z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego.

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, także dzięki zatrudnieniu osób posiadających duże kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości i kadr.

Firma nasza dysponuje nowoczesną systemami informatycznymi w zakresie bezpieczeństwa danych i kompleksowych realizacji oferowanych usług.  Jesteśmy odpowiedzialni za dane naszych klientów. dlatego dbamy o nie jak najlepiej.

Wykorzystywane przez naszą firmę oprogramowanie systemowe i narzędziowe jest w całości legalne (licencjonowane) także dla zapewnienia bezpieczeństwa danych naszych Klientów.

Jeżeli Państwo chcą uzyskać dodatkowe informacje prosimy  z nami o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego.

Nasze usługi:

  • Księgowość

  • Kadry, Płace, ZUS

  • Pozostałe Usługi